środa, 18 stycznia 2012

PASOŻYTY - zmora współczesnych

Okropnym, odstręczającym, przerażającym i nawet obrzydliwym jest FAKT, że zmorą współcześnie żyjących ludzi są pasożyty. 

Słowo „pasożyty" używane jest w dwóch znaczeniach. Wszystko, co żyje na Tobie lub w Tobie i czerpie z Ciebie pożywienie jest „pasożytem" bez względu na rozmiary.


W pewnych sytuacjach konieczne jest dokonanie rozróżnienia pomiędzy dużymi robakami, amebami, które są nieco mniejsze, jeszcze mniejszymi bakteriami i naj­mniejszymi ze wszystkich wirusami. Często więc terminem „pasożyt" określa się orga­nizmy wielkości ameb oraz większe.

Robaki pasożytnicze dzielą się na obłe - obleńce i płaskie - płazińce. Obleńce są w przekroju poprzecznym okrągłe jak dżdżownice i glisty, chociaż mogą być gru­bości włosa (nicienie, owsiki) lub mikroskopijnie małe (włosienie, trychiny). Pła­zińce bardziej przypominają pijawki - potrafią przytwierdzać się główką (scolex) jak tasiemce, bądź specjalną przyssawką jak przywry.

Rodzi się pytanie: w jaki sposób organizm utracił swoją naturalną zdolność obrony? Dane wskazują na to, że główna przyczyna to nagminne przepisywanie popularnych antybiotyków przeciw infekcjom wywoływanym przez szczepy paciorkowców i gron-kowców. Pożytecznymi frakcjami bakterii jelitowych są paciorkowiec mleczny (lactis) i gronkowiec skóry (epidermidis). Przy powtarzających się kuracjach pochodnymi pe­nicyliny (stosowanymi np. przy infekcjach gardła, które wywołują paciorkowce), zostają one wyeliminowane na równi ze szkodliwymi paciorkowcami zapalenia płuc. Preparat leczniczy zawierający aktywne kultury bakterii mlekowych nie za­stąpi usuniętych, pożytecznych paciorkowców.
Podczas kuracji przeciw pasożytom należy jendak dostarczać organizmowi dobrych bakterii, czyli przyjmować preparaty z probiotykami i prebiotykami, pić mleko kwaszone lub kefir oraz jogurt naturalny, najlepiej naszej własnej produkcji. To jest to, co możemy zrobić. Reszta to przywrócenie zdrowej flory bakteryjnej jelita poprzez wypędzenie pasożytów.


"KURACJA ŻYCIA" METODĄ DR CLARK - książka, która mnie inspiruje i dostarcza wiedzy. Polecam do przeczytania!

Jeśli stosujesz antybiotyki, w podobny sposób upośledzone zostają twoje jelita, przez co wystarczy bardzo niewielka ilość salmonelli i Shigelli do niekontrolowanego, szkodliwego ich namnożenia się.
Spróbuj przywrócić swoją odporność przez polepszenie zdolności żołądka do produkcji kwasów, a wątroby do wytwarzania żółci. Oznacza to usunięcie toksyn z żołądka i oczyszczanie wątroby. Niektóre toksyny gromadzą się w żołądku, kie­dy wątroba i nerki nie mogą podołać ich wydalaniu. Arsen należy do znanych tru­cizn żołądkowych, trzeba więc usunąć wszystkie jego źródła. Freon jest następną toksyną działającą na żołądek - używaj lodówki, która go nie zawiera. Metale używane w stomatologii: rtęć, srebro, miedź, tal, najpierw są połykane, a potem do­cierają do żołądka. Toksyny, które wdychamy - takie jak azbest, formaldehyd czy włókno szklane - są odkrztuszane, połykane i akumulowane w żołądku. Należy prze­prowadzić testy na obecność tych substancji i oczyścić środowisko. Każdy żołą­dek może odzyskać swoją sprawność, jeśli mu się pomoże. Kiedy odzyskasz tole­rancję na niewielkie zanieczyszczenia produktów mlecznych, postaraj się nie wra­cać do tych niesterylizowanych.

A więc... zabierzmy się za to paskudztwo i przywróćmy sobie zdrowie !!!

Ziołowy program likwidacji pasożytów
Płazińce, obleńce, pierwotniaki, a nawet bakterie i wirusy łatwo zniszczyć progra­memterapii ziołowej. 
1. Mocna nalewka z łupin orzecha czarnego 
 • Dzień 1: użyj jednej kropli w 1/2 szklanki wody. Pij drobnymi łykami na pu­sty żołądek.
 • Dzień 2: weź 2 krople w 1/2 szklanki wody jak wyżej.
 • Dzień 3: weź 3 krople w 1/2 szklanki wody jak wyżej.
 • Dzień 4: weź 4 krople w 1/2 szklanki wody jak wyżej.
 • Dzień 5: weź 5 kropli w 1/2 szklanki wody jak wyżej.
 •   Dzień 6: weź 2 łyżeczki w 1/4 szklanki wody. Pij drobnymi łykami w ciągu 15 minut, nie połykaj od razu. Jeśli ważysz ponad 75 kg, weź 2 1/2 łyżeczki; nie przekraczaj 3 łyżeczek - nie zwiększa to działania.
 • Dla poprawienia sma­ku możesz dodać więcej wody lub miodu albo przypraw.
Dalsze dawkowanie na cały rok: zażywaj 2 łyżeczki wyciągu co tydzień, aż po chorobie zostanie tylko wspomnienie. Zapobiega to reinfekcji od domowników, zna­jomych lub zwierząt.
Domownicy i bliscy powinni zażywać 2 łyżeczki co tydzień, aby uniknąć za­rażania ciebie. Mogą być nosicielami bez żadnych zauważalnych objawów. Kie­dy pasożyty zostaną przeniesione na pacjenta chorego na raka, natychmiast po­wtórnie skolonizują tkankę nowotworową.
Pełne dawkowanie przeprowadza się dopiero po 5 dniach tylko ze względów za­pobiegawczych w przypadku nadwrażliwości żołądka lub obawy przed ewentualny­mi efektami ubocznymi.

2 Kapsułki piołunu (powinny zawierać 200-300 mg piołunu)
 Dzień 1: 1 kapsułka przed kolacją (z wodą).
 • Dzień 2: 1 kapsułka przed kolacją.
 • Dzień 3: 2 kapsułki przed kolacją.
 • Dzień 4: 2 kapsułki przed kolacją.
Zwiększaj w ten sposób dawkę do 14. dnia (7 kapsułek). Zażywaj je za jednym razem. Potem przez kolejne 2 dni stosuj dawkę 7 kapsułek, następnie bierz 7 kapsu­łek raz w tygodniu, zgodnie z zaleceniami podtrzymującego programu przeciwpaso-żytniczego. Nie przerywaj kuracji do 6. dnia, aby mieć pewność zlikwidowania przywr jelitowych. Po tym możesz dostosować tempo według własnego uznania.
3. Goździki:

Napełnij kapsułki (rozmiar 00) świeżo zmielonymi goździkami. Możesz kupić ka­psułki żelatynowe lub opróżnić kapsułki z witaminami. Dostępne mogą być mielone goździki w kapsułkach (500 mg) - kupowane w sklepie mielone goździki nie dzia­łają! Zmiel je sam lub zobacz Źródła.
 • Dzień 1: 1 kapsułka 3 razy dziennie przed posiłkiem.
 • Dzień 2: 2 kapsułki 3 razy dziennie.
 • Dzień 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10: 3 kapsułki 3 razy dziennie.
 • Po 10. dniu: 3 kapsułki jednorazowo raz w tygodniu, zgodnie z zaleceniami pod­trzymującego programu przeciwpasożytniczego.
Zażywaj ornitynę na bezsenność, która może się pojawić, kiedy pasożyty znikną.
Podręczna tabela programu odrobaczającego
Zaznaczaj pobrane dawki.


Dzień
1
2

LICZBA DAWEK


Ekstra mocna nalewka z łupin orzecha czarnego
Kapsułki z piołunem (dawka 200-300 mg)
Kapsułki z goździkami (rozmiar 0 lub 00)

Krople raz przed posiłkiem
Kapsułki raz na pusty żołądek (przed posiłkiem)
Kapsułki 3 razy (w czasie posiłku)

1
1
1,1,1

2
1
2,2,2

3
3
2
3,3,3
4
4
2
3,3,3
5
5
3
3,3,3
6
2 łyżeczki
3
3,3,3
7
Raz na tydzień
4
3,3,3
8

4
3,3,3
9

5
3,3,3
10

5
3,3,3
11

6
3
12

6
Raz na tydzień
13
2 łyżeczki
7

14

7

15

7

16

7

17

Raz na tydzień

18


3
W tym momencie możesz wybrać dzień tygodnia do zażycia ziół. Aby uniknąć reinfekcji, kontynuuj podtrzymujący program przeciwpasożytniczy.
 Podtrzymujący program przeciwpasożytniczy
Ciągle zarażamy się pasożytami! Pasożyty sa wszędzie! Zarażamy się nimi od domowników, znajomych, zwierząt, niedogotowanego mięsa, nabiału.

 Głównym źródłem zakażenia przywrą jelitową jest niedogotowane mięso. Możemy zarazić się przywrą przez krew, ślinę, nasienie i mleko matki.

Członkowie rodziny prawie zawsze mają te same pasożyty. Jeśli u kogoś rozwija się HIV lub nowotwór, inni domownicy przypuszczalnie też mają przywry jelitowe. Choroby te są spowodowane przez te same pasożyty.

Stosuj kurację raz w tygodniu. Specyfiki możesz zażywać razem lub osobno, o różnych porach dnia:
 • mocna nalewka z łupin orzecha czarnego: 2 łyżeczki na pusty żołądek;
 • kapsułki z piołunem: 7 kapsułek (200-300 mg każda) razem na pusty żołądek;
 • goździki: 3 kapsułki (ok. 500 mg każda) razem na pusty żołądek;Ekstra mocna nalewka z łupin orzecha czarnego
Kapsułki z piołunem; dawka 200-300 mg
Kapsułki z goździkami
Dzień
Raz na pusty żołądek
Raz na pusty żołądek
Kapsułki raz na dzień, na pusty żołądek
1
2 łyżeczki
7
3
2345678
2 łyżeczki
7
3
910U12131415
2 łyżeczki
7
3
Itak dalej...
Wiedzę swoją zaczerpnęłam z publikacji dr Huldy Clarc

1 komentarz:

 1. A co sądzisz o ziemi okrzemkowej, która wymiata z przewodu pokarmowego pasożyty, wirusy, bakterie itp.?

  OdpowiedzUsuń